RODZINNY DOM

 

DSCN4657DSCN4648DSCN4654DSCN4649Nie ma to jak powrót do rodzinnego domu, do miejsca w którym człowiek zawsze czuje się bezpieczny. Kwiaty na łąkach, zapachy, widoki uspokajają i sprawiają, że znów czujemy się jak dzieci beztrosko biegające przed domem a problemy dnia codziennego stają się jakby mniejsze i mniej ważne. Powrót do rodzinnego domu przypomina nam co tak naprawdę jest ważne w życiu i nie są to: pieniądze, drogie samochody czy też domy wyglądające jak pałace tylko RODZNA.

Wszystkie rzeczy materialne po latach tracą na wartości często zapominamy jak wyglądały lub było ich tak dużo, że nie jesteśmy w stanie wszystkich spamiętać, a czasami po prostu nie były dla nas ważne. Z RODZINĄ jest zupełnie inaczej każdy z nas pamięta zapach i smak swojego ulubionego dania, które mama z sercem dla nas przygotowywała, pamiętamy także rozmowy kiedy było nam naprawdę ciężko bo nie dostaliśmy dobrej oceny ze sprawdzianu, bo inni się z nas śmiali czy też ktoś złamał nam serce.

Czasami wystarczy nam tylko krótki spacer po łąkach, po których się biegało jako dziecko a czasami potrzebujemy tej ulubionej zupy lub obecności rodziców , dla których mamy tak mało czasu w tym naszym zabieganym życiu. Nie zależnie jednak od tego czego w danym momencie potrzebujemy zawsze znajdziemy to w domu rodzinnym bo tam czekają na nas ludzie, którzy naprawdę nas kochają Nie zapominajmy o tym.

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s